100% ПОБУДОВАНІ НА КОНЦЕПЦІІ ПРАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ НА ОСНОВІ ПРИКЛАДНИХ МЕТОДИК З ПАРАЛЕЛЬНОЮ ІНТЕГРАЦІЄЮ У РОБОЧИЙ ПРОЦЕС НА БАЗІ ДІЮЧИХ ТУРИСТИЧНИХ АГЕНСТВ.

KOМУ: Всім, бажаючим стати успішним менеджером з туризму
МЕТА : ОЗНАЙОМИТИ З СПЕЦИФІКОЮ ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ПРОДАЖАМИ ТУРІВ У ТУРИЗМІ. В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ НА КУРСАХ З ТУРИЗМУ ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНАННЯ І ВМІННЯ , ЯКІ АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНІ СУЧАСНОМУ МЕНЕДЖЕРУ ДЛЯ ПОДАЛЬШОІ РОБОТИ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У ТУРИСТИЧНЕ АГЕНСТВО.

ЧОМУ КУРСИ ПОТРІБНО ПРОХОДИТИ У НАС?

– МИ НЕ ГОТУЄМО ТЕОРЕТИКІВ, МИ ГОТУЄМО ПРАКТИКІВ. МИ ПРИДІЛЯЄМО ВЕЛИКУ УВАГУ МОЖЛИВИМ ПОМИЛКАМ ПРИ БРОНЮВАННІ ТА ОФОРМЛЕННІ ДОГОВОРІВ, ЩО ЗЕКОНОМИТЬ ВАМ ЧАС, КОШТИ ТА НЕРВИ.
– У НАС 10 РІЧНИЙ ДОСВІД, МИ БАЧИЛИ БІЛЬШЕ 30 КРАІН, АЛЕ НАШІ ТУРИСТИ – ЩЕ БІЛЬШЕ. МИ – ПРАКТИКИ, ТОМУ НАМ Є ЧОМУ ВАС НАВЧИТИ.
– НАШІ АГЕНСТВА ПРАЦЮЮТЬ ПІД ВЛАСНИМ БРЕНДОМ, А ТАКОЖ МАЮТЬ ВІДОМУ ЄВРОПЕЙСЬКУ ФРАНШИЗУ

Курс включає:
– лекційну частину, яка дасть можливість ознайомитися з основними поняттями, термінами в туризмі.
– теоретичну частину, яка включає роботу з сайтами операторів, іхніми базовими направленнями, умови бронювання на різних етапах. Вивчення особливостей основних краін, курортів, у яких відпочивають наші туристи. Види турів- пакетні, екскурсійні, індивідуальні, бронювання готелів та авіаквитків.
– практичну частину, – в якій приміняємо теорію продажу у вигляді своєрідних ділових ігор, в яких розглядаються конкретні ситуації, що виникають в реальному житті.

Тривалість курсу: 21 день (два тижні теоритичних занять і тиждень практичної роботи в офісі)

І головне: у нас є вакансіі в офісах у центрі міста!

Агенція Мандрів Мер-Ха-Ба

@merhabazt

Вартість курсів за ціною шкільного репетитора!

Деталі уточнюйте за телефоном:
+38 096-192-80-58

get our latest news

Subscribe Our
Newsletter

[mc4wp_form id="481"]